Virbac Sverige

Virbac Team

Team Virbac Sverige

Thomas Bursell

Veterinärkonsulent, Götaland

Mobil: 0708 - 81 48 97
E-post : thomas.bursell@virbac.se

Eva Berglund

Veterinärkonsulent, Svealand / Norrland

Telefon : 0708 - 81 48 74
E-post : eva.berglund@virbac.se

Camilla Nordqvist

Medicinsk Veterinärkonsulent, Svealand / Norrland

Mobil: 0766 - 77 40 38
E-post : camilla.nordqvist@virbac.se

Administration

Kundservice

Förfrågningar om beställningar / Kontor i DK

Telefon : + 45 75 52 12 44
E-post : virbac@virbac.dk

Marketing

Sarah Appel

Nordic Marketing Manager

Mobil: + 45 27 90 27 92
E-post : sarah.appel@virbac.dk

Alexandra Biceva Hoffmann

eBusiness Manager

Mobil: + 45 40 91 27 57
E-post : alexandra.hoffmann@virbac.dk

Ayoe Klingenberg Hansen

Nordic Product Manager, DVM

Mobil: + 45 22 45 46 60
E-post : ayoe.klingenberg@virbac.dk

Britt Bækbo Holm

Nordic Product Manager, DVM

Mobil: + 45 27 90 27 90
E-post : britt.b.holm@virbac.dk

Ragno Klitgaard

eCommerce Specialist

Mobil: + 45 40 914 27 47
E-post : ragno.klitgaard@virbac.dk

Lär känna Virbac
Virbac Group

Virbac Group

Med dessa innovativa lösningar, som täcker majoriteten av djurarter och sjukdomar, bidrar Virbac dagligen till att forma framtidens djurhälsa.

Grundaren

Grundaren

En tillbakablick på hur det stora äventyret började: från ett litet biologiskt forskningscenter i en trerumslägenhet i Nice 1968, till världens 7:e största laboratorium.

Våra värderingar

Våra värderingar

Främja företagande och entreprenörskap, stimulera innovation, visa vårt engagemang, främja ett kundorienterat förhållningssätt, ta hänsyn till och lyssna på människor, samt välja hållbarhet ...